nFon

System telefoniczny nowej generacji.

Nigdy więcej lokalnych systemów telefonicznych. Żadnych długoterminowych umów serwisowych. Płać tylko za te numery, z których faktycznie korzystasz. Taki właśnie jest NFON Cloud Telephone System. To proste: wszystko czego potrzebujesz, to dobre połączenie internetowe, które spełnia podstawowe warunki. Wystarczy podłączyć urządzenia zaaprobowane przez NFON - i gotowe. Masz od razu do dyspozycji ponad 160 funkcjonalności zaawansowanego systemu telefonicznego.

System telefoniczny w chmurze firmy NFON

W dzisiejszych czasach wiele procesów odbywa się w chmurze. To w niej zapisujemy dane, udostępniamy muzykę i wspólnie edytujemy dokumenty w czasie rzeczywistym. Tymczasem stary dobry system telefoniczny w wielu firmach wciąż stoi gdzieś w ciemnym kącie.

Po prostu się go Państwo pozbądźcie!
Dzięki systemowi telefonicznemu w chmurze firmy nFON będziecie Państwo zawsze na bieżąco - również w kwestii technologii związanej z biznesową funkcjonalnością komunikacyjną. Nasza usługa w chmurze Made in Germany gwarantuje optymalną jakość głosu TUV oraz sprawne funkcjonowanie poprzez redundantną obsługę w geograficznie oddzielonych centrach komputerowych w Niemczech.

Dzięki temu zyskacie Państwo nie tylko dodatkowe miejsce, lecz także gwarancję wielu korzyści nie musząc jednocześnie rezygnować z dotychczasowego komfortu.

Prosimy o kontakt w celu uzyskania większej ilości informacji.

 

 


Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.