O nas

Firma Baltic IT od 2009 roku pomaga przedsiębiorcom rozwijać ich biznes.

Projektujemy i wdrażamy rozwiązania informatyczne “szyte na miarę” dbając o bezpieczeństwo i sprawne działanie firm naszych Klientów.

Mamy doświadczenie i wypracowane procedury

Mamy doświadczenie w kompleksowej obsłudze systemów informatycznych i tworzeniu unikalnych polityk zabezpieczeń. Świadczyliśmy takie usługi dla wielu biur rachunkowych, kancelarii prawnych i firm handlowych, w których szczególnie ważny jest stały bezpieczny dostęp do danych osobowych i finansowych. Dzięki naszym rozwiązaniom praca tych firm przebiega sprawnie, zyski wpływają bez zakłóceń, a wszelkie dane i połączenia są należycie zabezpieczone. Sprawdź nasze przykładowe rozwiązania

Nasze wdrożenia

Działamy według wypracowanych standardów i procedur. Współpracę zaczynamy od rozmowy z klientem. Po niej dokonujemy szczegółowej analizy obecnej sytuacji firmy i wyzwań, przed którymi ona stoi.

Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie współpracy

Cały proces wdrożenia wybranych rozwiązań przeprowadzamy w bezpośrednim kontakcie ze zleceniodawcą. Wszystkie nasze działania są udokumentowane, a dokumentacja ta jest przekazywana klientowi.

Udzielamy wsparcia także po zakończonym etapie wdrożenia. Po zaprojektowaniu, zainstalowaniu i wprowadzeniu odpowiednich rozwiązań dbamy o prawidłowe działanie wszystkich elementów systemu.

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszej obsługi serwisowej i zadowolenie naszych klientów były jak najwyższe. Zobacz, co mówią o współpracy z nami  inni przedsiębiorcy.

Wiemy jak ważny jest rozwój

W przypadku technologii IT rzeczywistość zmienia się szybko i dynamicznie. Podobnie jak Twoja firma i rynek pracy. Śledzimy zmiany i przechodzimy odpowiednie specjalistyczne szkolenia. Jesteśmy ze wszystkimi technologicznymi możliwościami na bieżąco. A wszystko po to, by móc Ci zaproponować: Ty zajmij się tym, co robisz najlepiej, my zajmiemy się techniką.

Chcesz rozwijać swoją firmę w sposób bezpieczny i skuteczny? Zadbamy o to. Napisz do nas. Znajdziemy najlepsze rozwiązania IT dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami